Car With Driver - Chauffeured Luxury Car Rental
18/04/2024
Vip Transfer ve Şoförlü Lüks Araç Kiralama

Vip Transfer ve Şoförlü Lüks Araç Kiralama

Vip Transfer ve Şoförlü Lüks Araç Kiralama

Sektörde deneyimli ve dinamik bir ekibin oluşturduğu Vohey Turizm. Vip Transfer ve Şoförlü Özel Araçlar ile gerçekleştirilen transfer hizmetleri için 12.11.2005 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur.

Vip Transfer ve Şoförlü lüks araç kiralama hizmeti ile seyahatlerinize konforu getiren Vohey Turizm, güvenli sürüş becerilerine sahip, güler yüzlü, işini severek yapan özenle seçilmiş bir kadroya sahiptir. Havalimanı Transfer Hizmeti hem havalimanına ulaşım hem de havalimanından gideceğiniz noktaya ait ulaşım sürecinizi kapsar.

Gitmek istediğiniz rota için kendinizin belirleyeceği seçenekler ile bu sürecinizi tamamlayabilirsiniz. Gideceğiniz yerin ulaşım ağı hakkında bilgi sahibi değilseniz hangi ulaşım yöntemini kullanacağınızı bilemezsiniz.

Ayrıca ulaşmak istediğiniz noktaya sadece özel imkanlar ile ulaşma ihtimaliniz de söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel hizmet sunan Havalimanı Transfer Hizmeti olanağı ile sizlere büyük kolaylık sunmaktayız. Belirttiğiniz tarihte istediğiniz donanım özelliklerine sahip araç seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.

Şoförlü Lüks Araç Kiralama

Şoförlü vip araç kiralama hizmeti, gideceğiniz lokasyona güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir. Özel günlerde araç kullanmak istemediğinizde veya yollarını bilmediğiniz bir şehre iş toplantısına gittiğinizde şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal seyahatlerinde özel ulaşım hizmet almak isteyen müşterilerimize, Mercedes Vito, Mercedes Viano, Mercedes V Tourer, Volkswagen Transporter ve Volkswagen Caravelle marka vip minibüsler ve üst grup lüks otomobillerle güvenlik, konfor ve kalite yönünden kapsamlı bir hizmet sunmaktayız.

Comments

3 reviews
Aurora Abrahams18.4.2024

I absolutely loved this service. I booked a week before my trip and was able to get a driver for 5 days. I only knew a few places I wanted to visit, but my driver, ali, gave great suggestions and mapped out a plan for us everyday. Highly recommend!

Vohey Turizm

Thank You, for your nice words and recommend.

Guler T19.2.2023

Kaliteli ve son model araçlarla konforlu bir hizmet veriyorlar

New Comment
Web
Software